Pracownia Rękodzieła Artystycznego SCUTUM

Pracownia SCUTUM zajmuje się wyrobem ręcznie robionych kartek, pamiątek, zaproszeń, winietek, zawieszek, albumów, notesów i wielu innych elementów okolicznościowej papeterii, a także przygotowywaniem ozdobnych pudełek, dekoracji i dodatków. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas prace miały niepowtarzalny charakter i atrakcyjną formę, były oryginalne, niebanalne, starannie dopracowane – jedyne w swoim rodzaju.

Oferowane przez nas wyroby wykonywane są z dbałością o precyzję, detale i estetykę. Przy ich produkcji korzystamy z wysokiej jakości specjalistycznych sprzętów, stosujemy znakomitej jakości materiały, takie jak kartony o zróżnicowanej fakturze, gramaturze i kolorystyce, profesjonalne papiery do scrapbookingu oraz rozmaite elementy dekoracyjne, wśród nich: wstążki, koronki, półperełki, dżety, taśmy washi, papierowe kwiaty, ozdobne tekturki i wycinanki oraz wiele innych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców chętnie realizujemy projekty indywidualne i personalizowane. Podążając za zmieniającymi się trendami oferujemy pomoc w zakresie projektu, wyboru wzorów, motywów, materiałów i tekstów – jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Razem stworzymy wyjątkowy projekt.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią prac. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy również do stałego odwiedzania naszego profilu na facebooku, gdzie na bieżąco zamieszczane są nasze najnowsze prace.

Pracownia SCUTUM – rękodzieło tworzone z potrzeby Piękna.